DYREKTOR SZKOŁY: Małgorzata Osuchowska Kadra pedagogiczna: |
|
nazwisko i imię |
nauczany przedmiot |
Bartoszewicz Paulina |
edukacja wczesnoszkolna kl.1, zajęcia SI, EEG BioFeedBack |
Bizunowicz Anna |
basen |
Borecka Elwira |
psycholog |
Boruk Bogusława |
edukacja wczesnoszkolna kl.2 rewalidacja |
Hołobowska Agnieszka |
język polski w kl. 4, 5, zdw z języka polskiego w kl. 4-5, 6-7, zajęcia TUS |
Jakubowska Ewa |
edukacja przedszkolna - grupa 5-6 latków |
Jendrzejczak Małgorzata |
matematyka, zdw z matematyki w kl. 4-8, wychowawca w kl.6 |
Kamińska - Jarzębska Dorota |
biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, chemia, zajęcia świetlicowe, wychowawca w kl. 7 |
Kielec-Philipse Ewa |
język niemiecki |
Korzeniewska Magdalena |
plastyka, biblioteka szkolna, wychowawca świetlicy |
Kuklińska Karolina |
edukacja przedszkolna - grupa 3-4 latków, terapia pedagogiczna |
Łukaszewska Agnieszka |
logopeda, rewalidacja |
Miszczuk Lidia |
historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie przedszkolne |
Mołodecki Grzegorz |
technika, informatyka |
Nowakowska Patrycja |
język polski w kl. 6-8, zdw z języka polskiego w kl.8, rewalidacja, pedagog specjalny |
ks. Obst Paweł |
religia kl.5 |
Płosaj-Jurek Inga |
pedagog szkolny, informatyka w kl.7, EEG BioFeedBack, pedagog specjalny, wychowawca w kl.8 |
Postrożna Julita |
język angielski w kl.4-8, zdw z j.angielskiego w kl. 4-8, wychowawca w kl.4 |
Psiuk Anna |
religia w kl. 6-7 i w oddziałach przedszkolnych |
Sitniczuk Wiesław |
geografia, fizyka |
Skalska Beata |
religia w kl. 1-3, w kl.4 i 8 i w oddziałach przedszkolnych |
Słomińska Wioletta |
muzyka, wychowawca świetlicy |
Sobczak Dorota |
edukacja wczesnoszkolna kl.3, terapia pedagogiczna |
Wasiuk Magdalena |
język angielski w kl. 1-3 i oddziałach przedszkolnych |
Zielonka Maja |
wychowanie fizyczne, basen, wychowawca w kl.4 |
Pracownicy administracji i obsługi |
|
imię i nazwisko |
stanowisko |
Alicja Kędzierska |
główna księgowa |
Marta Matejuk |
kierownik gospodarczy |
Małgorzata Tomaszewicz |
robotnik do prac lekkich |
Urszula Trachman |
woźna |
Iwona Pakuła |
dozorca |
Renata Banasiak |
pomoc nauczyciela |
Larysa Grzanka |
pomoc nauczyciela |
Dariusz Jeziorski |
konserwator |